İnsan Kaynakları

Harmancı & Partners olarak başarının; hızla değişen dünyaya uyum sağlayabilen, dinamik, motivasyonu yüksek, yaratıcı, çalışkan ve tutkulu insanlar sayesinde elde edildiğine inanıyoruz.

Bu doğrultuda ve insan kaynakları politikamız kapsamında; şirketimizdeki çalışmaların etkin ve verimli bir şekilde yürütülmesini sağlayacak insan kaynağının planlanmasını, seçilmesini, işe alınmasını, yetkinliklerinin belirlenmesini, eğitim ihtiyaçlarının karşılanmasını, performans yönetimi ve kariyer planlaması çalışmalarının bilimsel metotlara uygun olarak gerçekleştirilmesini sağlıyoruz.

Değişime açık, teknolojisini sürekli geliştiren, çevreye, iş sağlığına ve güvenliğine duyarlı, kalite standartlarına uyumlu bir şirket olarak; her zaman çalışanlarımıza değer veriyor ve onların yaratıcılığından güç alıyoruz. Çalışanlarımızı, uzmanlıklarıyla fark yaratabilecekleri projelere atayarak ve onlara sorumluluk vererek kriz yönetim becerilerini geliştirmelerine destek oluyoruz. Tüm bunların sonucunda da; alanında uzman, çok yönlü ve vizyon sahibi bir “Yıldız Takımı”mızın olması elbette ki tesadüf değil.

Özenle hazırladığımız Staj Programı’mız kapsamında öğrenmeye istekli ve tutkulu gençlerin hayatlarına dokunabilmeyi çok kıymetli buluyoruz. Hem stajyer hem de personel alımlarımızda fırsat ve cinsiyet eşitliğini gözetiyoruz.

Siz de takımımızdaki “Yıldız”lardan biri olmak isterseniz CV’nizi, hedeflerinizi, hayallerinizi ve gurur duyduğunuz başarılarınızı hello@harmancipartners.com adresine gönderebilirsiniz.