Hakkımızda

Uluslararası iş ve yaşam deneyimimiz ne kadar çok olursa olsun, kendi ülkemiz dışındaki ülkelerin hukuki ve ticari düzenleri konusunda danışmanlık hizmetine ihtiyacımız var.

Yıllardır Malta’da yaşayan genç, dinamik, motivasyonu ve heyecanı yüksek bir ekip olarak müvekkillerimize; Malta, Güney Avrupa, İngiltere ve Kuzey Afrika’da iş kurma, ticaret yapma, çeşitli iş ve çözüm ortaklıklarına dahil olma ve yatırım planlaması konularında ihtiyacınız olan tüm hukuki ve ticari danışmanlık hizmetlerini vermeyi amaçlıyoruz.

Vaktin en kıymetli hazine olduğunun farkındayız. Bu bilinçle; farklı bir ülkede iş kurmak veya yatırım yapmak istediğinizde, A’dan Z’ye ihtiyacınız olan her şeyi, tek bir çatı altında toplayarak ve kısıtlı olan zamanınızı en iyi şekilde yöneterek size sağlıyoruz.

İngilizce, Türkçe, İtalyanca, ve Maltaca dillerine, kültürüne, ticari ve hukuki işleyişe tam hakim “Yıldız Takımı”mız ile hayallerinizi gerçekleştirmek için çalışmaya hazırız.

Geniş ve saygın müvekkil havuzumuzdaki doğru ve birbiriyle ilgili olduğuna inandığımız kişileri yan yana getirmek ve “kazan-kazan” prensibiyle projelerini gerçekleştirmelerine destek olmak ise en büyük farkımız.

Çalışmalarımızı her zaman global bir bakış açısı gözeterek yürütmemiz, bizi, birer “dünya insanı” olmaya her geçen gün biraz daha yaklaştırıyor. Kendi sınırlarımızı aşıyor, dünyadaki sınırları ise farklı ülkelerde de hizmet vererek birleştiriyoruz.

Yaptıklarımızı kıymetli kılan şeyin; öncelikle hayat felsefemiz sonrasında da verdiğimiz mücadele olduğuna inanıyoruz. Hepimizin derinden hissettiği gibi, döndüğü hızla gelişen ve değişen bir dünyada yaşıyoruz. Oyunun içinde, dünyanın da kalbinde kalabilmek için yenilikleri takip etmek ve değişime uyum sağlamak gerektiğinin farkındayız. Bu büyüleyici değişimin bir parçası olurken de; pusulamızın iyiyi ve doğruyu göstermesini, içinde yaşadığımız toplum için fayda yaratacak bir düzen kurmayı, şans yerine çok çalışmaya inanmayı, maddiyattan çok prestiji önemsemeyi, kaliteli hizmet vermeyi, dünya insanı olabilmeyi ve her zaman tutkumuzun peşinden koşmayı ilke ediniyoruz.

Hayalleri gerçeğe dönüştürmek için çıktığımız bu yolculukta en çok sizin hayallerinizi merak ediyoruz.