Hizmetlerimiz

Kurumsal Hizmetler

Harmancı & Partners, Malta otoritelerinden (“MFSA”) lisanslı bir kurumsal hizmet sağlayıcısıdır.

Hukuk ve Finans ekibimizin yetkinlikleri arasında uluslararası iş ve şirket kurulumları, kurumsal hizmetler ve muhasebe hizmetleri vardır. Uluslararası ağımız ve sektörlere yaklaşımımız, bireylere ve kuruluşlara yenilikçi finansal ve iş çözümleri sunmamızı sağlar. Temsil ettiğimiz kişi ve kurumlara, şirketlerinin kurulduğu günden itibaren ticari operasyonların yönetilmesi ve günlük ticari…

Devamını göster…

Danışmanlık Hizmetleri

Harmancı & Partners olarak hedefimiz Malta ve AB üyesi olmayan ülkeler arasında köprü olmaktır. Bu alanlardaki temel odak noktalarımız proje finansmanı, proje geliştirilmesi, iş sözleşmeleri müzakereleri ve lobi faaliyetleridir. Malta’da yatırım yapacak, iş kuracak veyahut ticaret yapacak kişi ve kurumların ihtiyaçlarını oldukça iyi anlıyoruz ve bu süreçte müvekkillerimize her adımda rehberlik ediyoruz.

Ticari danışmanlık hizmetlerimiz:

Doğrudan yabancı yatırımlar

Ticari strateji…

Devamını göster…

Göçmenlik Hizmetleri

Harmancı & Partners, hayatınızda açmayı planladığınız yeni bir kapı ve alternatif yaşam planlaması için hem Avrupa’nın hem de dünyanın en güvenli ülkelerinden biri olan Malta’da her türlü göçmenlik hizmetini vermektedir.

Avrupa Birliği üyesi olmayan vatandaşlara AB üyeliğinden faydalanmalarını sağlayacak çeşitli oturma ve çalışma izni planlarını öğrenmek, eğitim ve sağlık olanaklarıyla dünyaya örnek ülke Malta’da yeni bir hayat kurmak için bizimle iletişime geçin. Size olasılıkları geniş…

Devamını göster…

Finansal Hizmetler

Harmancı & Partners, sektörel uzmanlıklarına ek olarak Malta Mali Müşavirler odasından tam lisanslı bir Mali Müşavirlik firmasıdır. Finans ve ekonomi alanında uzman ekibimizle birlikte malvarlığınızın yeniden yapılandırılması, Malta ve Avrupa Birliği fonlarından projelerinize destek ve teşviklerin alınması, lisanslama gibi iş hayatınızın her adımında ihtiyaç duyduğunuz tüm finansal hizmetleri size tek marka altında sunuyoruz.

Finansal hizmetlerimiz:

Servet & Malvarlığı yönetimi /…

Devamını göster…

Yüksek Değerli Varlık Hizmetleri

Harmancı & Partners, sektörün saygın çözüm ortakları ile birlikte değerli varlıklarınızın satın alınması, tescili ve/veya elden çıkarılması süreçlerinde ihtiyacınıza özel danışmanlık vermektedir.

Yüksek değerli varlık hizmetlerimiz:

Özel/Ticari yat tescili & denizcilik hizmetleri

Özel uçak tescili

Gayrimenkul yatırımları

Devamını göster…

Uluslararası Hizmetler

Harmancı & Partners olarak çalışmalarımızı her zaman global bir bakış açısı gözeterek yürütmemiz, bizi, birer “dünya insanı” olmaya her geçen gün biraz daha yaklaştırıyor. Kendi sınırlarımızı aşıyor, dünyadaki sınırları ise farklı ülkelerde de hizmet vererek birleştiriyoruz.

Şirketimizin kurulduğu günden bu yana aynı prensiple çalışmaya, temsil ettiğimiz kişi ve kurumların global düzende ihtiyaçlarını anlamaya ve onlara özel çözümler sunmaya devam ediyoruz.

Uluslararası hizmetlerimiz:…

Devamını göster…